Realizacje


Wykonaliśmy już wiele zleceń, z których jesteśmy dumni, a nasi Klienci zadowoleni. Nasze banery reklamowe promują produkty i usługi zarówno znanych, dużych marek, jak i tych rozwijających dopiero swoją działalność. Zachęcamy do obejrzenia opublikowanych na tej stronie przykładów realizacji druku wielkoformatowego we Wrocławiu.

Naszą specjalnością jest m.in. tworzenie dużych rozmiarów banerów reklamowych, które z powodzeniem można umieszczać na zewnętrznych ścianach budynków lub stelażach. Dzięki temu, że stosujemy najwyższej jakości techniki solwentowe i UV, wykonywany przez nas druk wieloformatowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, ekstremalne temperatury i słońce. Nowoczesny, permanentny pigment, gwarantuje utrzymanie wyrazistej kolorystyki przez kilka lat.

Oferujemy także serwis montażu wszystkich elementów billboardów oraz różnorodne usługi realizacji graficznych. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy terminowość, profesjonalne doradztwo i rzetelną obsługę. Do zobaczenia!

Maxi Media
ul. Robotnicza 66
53-608 Wrocław

tel. +48 71 772 69 69
pon. - pt.
08:00 - 16:00

NIP: 8970005539
REGON: 006031800

biuro@maximedia.com.pl
druk@maximedia.com.pl